nesvakidašnje
Krmača pobegla na magistralu, a vlasnik prutićem pokušava da je vrati: Vozači u neverici, hit scena kod Zlatibora
Saobraćaj se vrlo brzo normalizovao nakon što je neobična ekipa napustila kolovoz
Neobična scena oraspoložila je vozače koji su se tokom jutarnjih sati našli za volanom na magistralnom putu Užice – Čajetina.
- Videli smo da je saobraćaj malo usporio, ali nismo znali zbog čega. Onda smo videli jednog čoveka kako prutićem „tera“ svoju krmaču koja je izgleda pobegla i otišla na magistralu. Iza njega je bilo još dvoje ljudi koji su po svemu sudeći bili na istom zadatku – da vrate krmaču u obor, kaže za RINU jedan od vozača koji im je poslao zanimljiv snimak.
Saobraćaj se vrlo brzo normalizovao nakon što je neobična ekipa napustila kolovoz.
Na društvenim mrežama brojni su komentari u kojima se brane prava životinja i kritikuje vlasnik koji prutem pokušava da je vrati. Ipak, bilo je i onih koji misle drugačije.
- Sad svi brane svinju, a kad se jedu pršuta, meso, kobasice i čvarci niko se niti buni, niti žali, jedan je od komentara.
Bonus video:
(Espreso/RINA/Prenela: N.J)
Uz Espreso aplikaciju nijedna druga vam neće trebati. Instalirajte i proverite zašto!




