važno obaveštenje
Oglasila se Elektrodistribucija Srbije!
Na više lokacija struja je preventivno isključena iz bezbednosnih razloga kako za radnike EPS-a, tako i za vatrogasce koji intervenišu zbog prethodnih požara
Usled snažnog nevremena koje je danas pogodilo delove Srbije i Beograd, pojedini potrošači u delovima Zemuna, Voždovca, ali i Stare i Nove Pazove, kao i Starih Banovaca ostali su danas bez struje.
Kako su za „Blic“ saopštili iz Elektrodistribucije Srbije, došlo je do privremenih isključenja struje zbog olujnog nevremena, a sve raspoložive ekipe su na terenu i rade na što bržem otklanjanju kvarova.
Na više lokacija struja je preventivno isključena iz bezbednosnih razloga kako za radnike EPS-a, tako i za vatrogasce koji intervenišu zbog prethodnih požara.
Podsetimo, jako nevreme pogodilo je Srbiju danas oko podneva, a prvi na udaru bio je Šid.
Bonus video:
(Espreso)
Uz Espreso aplikaciju nijedna druga vam neće trebati. Instalirajte i proverite zašto!





