tegobe
Pune ruke posla za Hitnu pomoć u ovom gradu! Bolovi u stomaku, srčane tegobe, a javljali se i pacijenti sa...
U ambulanti je obavljeno 74 pregleda odraslih pacijenata
Tokom prethodna 24 sata ekipe Zavoda za urgentnu medicinu u Kragujevcu imale su u prethodna 24 sata ukupno 40 terenskih intervencija – 28 tokom dana i 12 u noćnim satima.
Za pomoć Zavodu za urgentnu medicinu u prethodna 24 sata obratilo se ukupno 182 građana putem telefonskih poziva.
- Tokom dana, pacijenti su se najčešće javljali zbog povišenog krvnog pritiska, srčanih tegoba, bolova u stomaku, neuroloških problema i astmatičnih napada. U noćnim satima dominirali su pacijenti sa hipertenzijom, srčanim problemima i asmatičari, potvrđeno je za RINU u ZUM.
U ambulanti je obavljeno 74 pregleda odraslih pacijenata, od čega 35 u toku dana, a 39 tokom noći. Pored toga, ekipe su intervenisale osam puta na javnim mestima.
Bonus video:
(Espreso/RINA/Prenela: N.J)
Uz Espreso aplikaciju nijedna druga vam neće trebati. Instalirajte i proverite zašto!




