Odbačene krivične prijave protiv Melise Osmanović iz Niša
Melisa Osmanović, Foto: PrintScreen/ Instagram/ melly_kbtim

krivične prijave

Odbačene krivične prijave protiv Melise Osmanović iz Niša

U nastavku prenosimo informacije o ishodu postupka koji se vodio protiv Melise Osmanović

Objavljeno:

Povodom navoda da se predstavlja kao patronažna sestra i da preko svog "Kluba beba, trudnica i mama" organizuje razne konferencije, seminare i predavanja o bebama, Melisa Osmanović iz Niša Espresu je uputila demanti.

U nastavku prenosimo informacije o ishodu postupka koji se vodio protiv nje:

"Odbacuje se krivična prijava A.G. podnete dana 3.6.2024. godine protiv Melise Osmanović iz Niša, zbog krivičnog dela Prevara iz čl.208 st.1 KZ, jer ne postoje osnovi sumnje da je učinjeno krivično delo za koje se goni po službenoj dužnosti.

Obrazloženje

Krivična prijava je podneta protiv Melise Osmanović, u kojoj se navodi da se prijavljena lažno predstavlja ispred Humanitarnog udruženja „Klub beba, trudnica i mama" kao patronažna/pedijatrijska/medicinska sestra u zavisnosti od potrebe i svoje usluge neovlašćeno naplaćivala po 4.000,00 dinara.

Obaveštavamo Vas da je ovo tužilaštvo dana 5.2.2024. godine rešenjem odbacilo krivičnu prijavu M.S. iz Niša podnetu protiv Melise Osmanović iz Niša, zbog krivičnog dela Neovlašćeno prikupljanje ličnih podataka iz čl. 146 st.1 Krivičnog zakonika, a na osnovu čl. 284 st. 1 tač.1 ZKP", navodi se u demantiju Melise Osmanović koji je uputila našem portalu.

Melisa Osmanović
Melisa Osmanovićfoto: PrintScreen/ Instagram/ melly_kbtim

Bonus video:

01:50

DANAS SE NASTAVLJA SUĐENJE VRAČARCIMA Advokat: Očekuje se iznošenje do sada NEPOZNATIH detalje, terete se za DVA krivična dela

Espreso/M.L.


Uz Espreso aplikaciju nijedna druga vam neće trebati. Instalirajte i proverite zašto!
counterImg

Espreso.co.rs


Mondo inc.