Jutarnji špic napravio kolaps u Beogradu: Putevi zakrčeni, vozila jedva prolaze, ovde je najgore! (FOTO)
Beograd, Foto: Printscreen/Naxi kamere

gužve

Jutarnji špic napravio kolaps u Beogradu: Putevi zakrčeni, vozila jedva prolaze, ovde je najgore! (FOTO)

Gužva na Pančevačkom mostu je u smeru ka gradu, a počinje iz dva kraka - sa Zrenjaninskog puta i iz pravca Krnjače

Objavljeno:

Jutro u Beogradu počelo je saobraćajnim gužvama malo pre devet sati. Gužve su na Pančevačkom mostu koji je u totalnom kolapsu, a nisu zaobišle Pupinov most, kao ni Autokomandu.

Kako se vidi na snimcima sa gradskih kamera i Gugl mapi automobili se sporo kreću na glavnim deonicama u prestonici.

Takođe, a na Gugl mapama zabeleženo je i nekoliko saobraćajnih nesreća na Pančevačkom i Pupinovom mostu, kao i kod Autokomande.

Saobraćajne gužve
foto: Printscreen/Naxi kamere

Gužva na Pančevačkom mostu je u smeru ka gradu, a počinje iz dva kraka - sa Zrenjaninskog puta i iz pravca Krnjače. Kolaps je i na Pupinovom mostu u smeru ka gradu. Takođe, na obilaznici oko Beograda na mostu kod Ostružnice saobraćaj je usporen.

Sudeći po gradskim kamerama saobraćaj je usporen na Mostu Gazela.

Saobraćajne gužve su i kod Autokomande, a podsetimo tu su u toku radovi na redovnom održavanju Moto-puta M11 u zoni međumesnog autobuskog stajališta ''Autokomanda'' (smer ka Nišu) do 31. marta.

Bonus video:

00:23

Saobraćajna nezgoda nedaleko od Pećinaca

(Espreso/Blic/Preneo D.M.)


Uz Espreso aplikaciju nijedna druga vam neće trebati. Instalirajte i proverite zašto!
counterImg

Espreso.co.rs


Mondo inc.