USKORO NOVI VRTIĆ U BRAĆE JERKOVIĆ: Moderan i bezbedan prostor za 300 mališana
Foto: beograd.rs

novitet

USKORO NOVI VRTIĆ U BRAĆE JERKOVIĆ: Moderan i bezbedan prostor za 300 mališana

Ambijent za odrastanje sastoji se iz nove zgrade i prostranog zelenog dvorišta koji su osmišljeni za bezbedan i sadržajan boravak dece

Objavljeno:

Na inicijativu aktuelne gradske uprave nastavlja se izgradnja što većeg broja vrtića na teritoriji celog Beograda.

U naselju Braće Jerković završava se izgradnja jednog od najmodernijih vrtića u Beogradu koji će obezbediti mesto za oko 300 dece sa Voždovca.

Vrtić
foto: beograd.rs

Ambijent za odrastanje sastoji se iz nove zgrade i prostranog zelenog dvorišta koji su osmišljeni za bezbedan i sadržajan boravak dece.

Vrtić
foto: beograd.rs

Ovaj savremeni projekat obuhvata 13 boravišnih jedinica koje su tipski rešene kako bi pružile funkcionalnost i udobnost.

Prvi put, svi vrtići na teritoriji Grada Beograda, kako državni tako i privatni, su besplatni, počevši od 2023. godine.

1 / 3 Foto: beograd.rs

Gradonačelnik Aleksandar Šapić rekao je u aprilu 2024. prilikom obilaska radova, da naselje Braće Jerković ima izraženu potrebu za ovakvim objektom, koji će značajno unaprediti obrazovnu infrastrukturu u ovom delu grada.

(Espreso/beograd.rs)


Uz Espreso aplikaciju nijedna druga vam neće trebati. Instalirajte i proverite zašto!
counterImg

Espreso.co.rs


Mondo inc.