DELOVI 10 BEOGRADSKIH OPŠTINA SUTRA ĆE BITI BEZ STRUJE: Proverite da li je i vaša ULICA na spisku!
Ilustracija, Foto: Profimedia

isključenja struje

DELOVI 10 BEOGRADSKIH OPŠTINA SUTRA ĆE BITI BEZ STRUJE: Proverite da li je i vaša ULICA na spisku!

EDS je navela planirana isključenja

Objavljeno:
  • 22

Stanari delova 10 beogradskih opština sutra neće imati električnu energiju, saopštila je Elektrodistribucija Srbije i navela raspored planiranih isključenja:

Stari grad 08:30 - 14:00 CARA UROŠA: 6-22,30,7-19,27, CINCAR-JANKOVA: 2-4,3-7, GOSPODAR-JEVREMOVA: 2-6,9, GOSPODAR-JOVANOVA: 10-20,23-25, TADEUŠA KOŠĆUŠKA: 8-20,24-26, UZUN MIRKOVA: 12, ZMAJA OD NOĆAJA: 2-4,8,1-5F/8,

Zvezdara 08:30 - 17:00 BILCE: 2-28B,1-7,45, BUL KRALj.ALEKSANDRA: 558-576,493-507A, BULjUBAŠINA VODA: 2,6-12,1-5, DOLINSKA: 2-12,1-5, IVANA RADOVIĆA: 18-26A,9-13A, KELTSKA: 28,34-42,46A-46B,33A-41, SPOMENKA GOSTIĆA: 2-24, URVINSKA: 2,1-7,13-15, VINjAGE: 2-10,1-5,9-11A, VLADIKE NIKOLAJA VELIMIROVIĆA: 2-16,28-30,34-44,1-3,13-17,31-33, Naselje BEOGRAD: ĆUPRIJSKA: 2-16,20,1-1B,5-7, LjUBOVIJSKA: 2-14,1-11, Naselje M.MOKRI LUG: BEKERELOVA: 2-16A,20-24,28,1A-1G,5-17, DVADESETSEDMOG MARTA: 24-38,17B-19, GECE KONA: 4-26,1,5-7A,17, JABLANIČKA: 2-20,24-42,1-23A, MILANA ILIĆA: 2-6,10-14,1-11, MILANA SRDOČA: 2-48,1-21, MIRIJEVSKA: 2-4,12,1-11A,15-17, NARODNOG FRONTA: 108A-122,134A-136,55-81E, NIKOLE VULIĆA: 41-41A, NILSA BORA: 2,1-5A, PARTIZANSKA: 14-54,19-31,35-37,41-55,61-63, RADE KONDIĆA: 8A-10Ž,24,1,5A-5B, ŽIKINA: 2-24A,1-21, ZLATARSKA: 2-8,1-7, ZLATIBORSKA: 4-30,15V,21-27A,35-37A, Naselje V.MOKRI LUG: CVETANOVA ĆUPRIJA: 44,48-92,96-108,147-189, FELIKSA KANICA: 2-12,1-17, LADNO BRDO: 27B-27C, LIPOVAČKA: 2-2A,6,1-5, MILOŠEV KLADENAC: 2-12I,18A,22-24E,1A-1B, MITKOV KLADENAC: 2-22,1-25,29-31C, NIKOLE GRULOVIĆA: 4-12,16-44,60A-68,72-90,100,1D-79, POTOČKA: 2-14,1A-19, RADOSAVA LjUMOVIĆA: 1-9, STARI VINOGRADI: 18A-32,38,42-42B,46-54B,13-15,21-43A,47-63,71-71A,81-87, ŽIVKA JOVANOVIĆA: 2-34,1-17,

Palilula 09:00 - 11:00 Naselje BORČA: BATINjOLSKA: 16-18,22-24,28,19-21,25-29, BRACE ANDJELIC: 6,7,11, DIČINSKA: 4,26,30-30B,42,11L-11Ž,27B,37A-37B,45,53A-55B, DIMITRIJA RUVARCA: 13-23, GOLUBIĆKA: 20-24A, IVANA GALEBA: 4,8A,14,1,9,17,21, JAKOVA NENADOVICA: 2-2A,16-20,1-3,29-33, KARLOVACKE MITROPOLIJE: 16,24D-26,36G,44A-44V,1-13,17-19V, KNEZA ALEKSE: 100-100E,21-21A, LAFONTENOVA: 3, LjUBE NENADOVICA: 18-20T,26,36,42,5,9,15-19, MAJORA GAVRILOVICA: 2-24,17,23-25, MALI ZBEG NOVA 302: 2,6-8,12,9-11,15-17, MILORADA ARSENIJEVIĆA: 2-8,14-18,22,26-30,38,1,7,13-17,21,29,33-35, MIRKOVAČKA: 2-16A,22-26,1,5-11,15, MITE STAJICA: 18,11B-13, MOMCILA NASTASIJEVICA: 20-22,9-11, PULICEROVA: 1-11, RANKA MILjIĆA: 100-102,108,124, RASTKA NEMANjIĆA: 16,41-47, VELjUNSKA: 11, VLADIMIRA VISOCKOG: 4,1-3, VUKANA NEMANjIĆA: 12-18,22,26, ZRENjANINSKI PUT: 192-198,161-163R,167-171,191A-191B, Naselje BORČA Mali Zbeg: DIČINSKA: 77, Naselje BORČA Mali Zbeg: BRACE ANDJELIC: 3, Naselje BORČA - Mali Zbeg: DIMITRIJA RUVARCA: 2-12,16-22,1A-5, JAKOVA NENADOVICA: 8,7-9,15-17,21-23,39,47, KNEZA ALEKSE: 2,6-10,14-20,1,5-11,15, KNINSKE KRAJINE: 2-10,14,18,22-32,3-23, MAJORA GAVRILOVICA: 1-1A,5, MARINE CVETAJEVE: 4-4A,9-11, MOMCILA NASTASIJEVICA: 2-16,1-3,15-23,27-29, Naselje BORČA - Mali Zbeg: JUNAKA SA CERA: 17, LjUBE NENADOVICA: 2-12,1-1B, Naselje BORČA -- Mali Zbeg: LAFONTENOVA: 7, Naselje BORČA Mali Zbeg: PULICEROVA: 2,6-8, Naselje BORČA Mali - Zbeg: KARLOVACKE MITROPOLIJE: 10,23,

Savski venac 09:00 - 15:00 BUL FRANŠE DEPEREA: bb,6b,66A,

Voždovac 08:30 - 17:00 Naselje M.MOKRI LUG: BRAĆE MILIĆ: 5,

Voždovac 09:00 - 14:00 NIKOLE ĐURKOVIĆA: 24-28A,27-27, PETROVAČKA: 10-12,11-13, PODRAVSKA: 12-16,26-32,5-11,17-23,

Čukarica 08:30 - 14:00 OBRENOVAČKI DRUM: bb,BB,8,12,61,79A-93, Naselje MAKIŠ: BORE STANKOVIĆA: BB,BB,BB,BB,BB,BB,2B-8,24-26,1-15Ž,19-23,31, Naselje OSTRUŽNICA: SAVSKA: BB,1A-1B,7-11B,19,

Čukarica 09:00 - 16:00 Naselje ŽARKOVO: ACE JOKSIMOVIĆA: 100-110,105-109,143-151, JABLANIČKA: 135, RATKA MITROVIĆA: 98-98A,118-118,103-117F/8,121-153,157-161,165A, VELjKA PETROVIĆA: 138-138,152,173-177A,183-183, VLADIMIRA ROLOVIĆA: 199-199A,

Novi Beograd 08:30 - 13:30 DžONA KENEDIJA: 55-57, IZLETNIČKI PUT: 2,12-14,18,24-24F/8,5, RADOJA DAKIĆA: 9-13B,21-23, TOŠIN BUNAR: 94,112-134a,83-91,95-115,119, ZELENGORSKA: 4-8,1,

Zemun 08:30 - 13:30 MAJEVIČKA: 2-6,10A-10G,36,1,7,19,23, ZELENGORSKA: 2-10A,14-14a,1-5E/7,83,

Zemun 09:00 - 15:00 BOSANSKA: 35,

Grocka 08:30 - 17:00 Naselje VRČIN: AUTOPUT ZA NIŠ: BB,

Mladenovac 08:30 - 17:00 Naselje RABROVAC: GLIŠIĆA PUT: 1, KLASOVAČKA: 47,65A, RABROVAC: 318A,3,345.

(Espreso / 24sedam)


Uz Espreso aplikaciju nijedna druga vam neće trebati. Instalirajte i proverite zašto!
Inicijalizacija u toku...
counterImg

Espreso.co.rs


Adria media