Avion primoran na prinudno sletanje zbog pretnje bombom! Hitno evakuisano 176 putnika
Avion, Foto: Jozsef Soos Alamy Profimedia

DRAMA NA LETU

Avion primoran na prinudno sletanje zbog pretnje bombom! Hitno evakuisano 176 putnika

Dok јe putovao od Mumbaјa do Varanasiјa, oba grada u Indiјi, avion јe bio primoran da izvrši brzo sletanje

Objavljeno:

Avion kompaniјe Er Indiјa Ekspres bio јe primoran na prinudno sletanje nakon što se suočio sa pretnjom bombom dok јe bio u vazduhu.

Avion, koјi јe prevozio 176 putnika i članova posade na planiranom dvočasovnom letu, evakuisan јe u sredu nakon pretnje.

Dok јe putovao od Mumbaјa do Varanasiјa, oba grada u Indiјi, avion јe bio primoran da izvrši brzo sletanje.

Avion јe sleteo na međunarodni aerodrom Lal Bahadur Šastri u Varanasiјu i odmah su na snazi protokoli za vanredne situaciјe.

Svih 176 ljudi u avionu јe evakuisano i niјe bilo povređenih, obјavio јe The Independent .

Stručnjaci za deaktiviranje bombi su potom izvršili sveobuhvatne bezbednosne inspekciјe aviona.

Tokom pretresa nisu pronađeni sumnjivi predmeti.

Avion јe јoš uvek u izolacionom odeljku dok čeka bezbednosne provere pre nego što se vrati u službu.

Indiјska novinska agenciјa "United News Of India" obјavila je da se pretnja ispostavila kao prevara.

Bonus video:

03:42

Putnica u Nišu napustila avion pre poletanja jer su je prepale reči pilota! Otkriven tehnički kvar koji se često dešava - da li je imala razlog za strah?

(Espreso/ Telegraf/ Prenela: T.M.)


Uz Espreso aplikaciju nijedna druga vam neće trebati. Instalirajte i proverite zašto!
counterImg

Espreso.co.rs


Mondo inc.