DOČEKANI
Tramp i Melanija stigli u zamak Vindzor: Drže se za ruke, ne prestaju da gledaju u njeno lice, ispred dvorca ŠOK
Tramp i Melanija stigli su helikopterom "Marine One", a u Vindzoru su ih čekali princ Vilijam i Kejt Midlton
Američki predsednik Donald Tramp je sa prvom damom Melanijom stigao u zamak Vindzor u Velikoj Britaniji, gde su ih dočekali princ Vilijam i princeza od Velsa - Kejt Midlton. Ovim je počela ključna Trampova poseta Ujedinjenom Kraljevstvu, a uskoro sledi i sastanak sa kraljem Čarlsom.
Tramp i Melanija stigli su helikopterom "Marine One", a u Vindzoru su ih čekali princ Vilijam i Kejt Midlton.
Za ovu priliku, prva dama Amerike izabrala je modnu kombinaciju koja liči na onu koju je nosila na inauguraciji svog supruga.
Ona i ovog puta ima veliki šešir. Nakon sletanja, Trampa i Melaniju pozdravili su kralj Čarls i kraljica Kamila.
Ovo je plan za ostatak dana:
Kraljevske kočije: Njih šestoro sada učestvuje u povorci kočija kroz imanje Vindzor prema zamku, prolazeći kroz kapiju Džordža IV
Počasna garda i himne ispred Vindzora
Ručak: Kada se ceremonija završi, u zamku sledi privatni ručak
U međuvremenu, kamion sa velikom fotografijom Trampa i osuđenog seksualnog prestupnika Džefrija Epstina primećen je danas kako kruži oko zamka u Vindzoru.
Bonus video:
Uz Espreso aplikaciju nijedna druga vam neće trebati. Instalirajte i proverite zašto!




