Užas u Crnoj Gori! Maloletnica zlostavljala vršnjakinju: Terala je da se izvini, pa joj zabila šaku u lice!
Foto: Printscreen/instagram.com/adria__tv

hror

Užas u Crnoj Gori! Maloletnica zlostavljala vršnjakinju: Terala je da se izvini, pa joj zabila šaku u lice!

Osumnjičena je, uz krivičnu prijavu, sprovedena državnom tužiocu u Osnovnom državnom tužilaštvu u Podgorici, zbog sumnje da je izvršila navedena krivična dela, piše u saopštenju Ministarstva unutrašnjih poslova Crne Gore

Objavljeno:

Službenici Odeljenja bezbednosti Podgorica lišili su slobode maloletnicu iz Zete staru 16 godina zbog sumnje da je, na štetu druge maloletnice, izvršila krivična dela zlostavljanje, neovlašćeno fotografisanje i zloupotreba tuđeg snimka, fotografije, portreta, audio zapisa ili spisa.

Osumnjičena maloletnica je, kako se sumnja, 07.05.2026. godine oko 13 časova, ispred jedne prodavnice u Podgorici, u prisustvu još četiri maloletnice, naterala oštećenu maloletnicu da klekne i da joj se izvini, nakon čega joј je zadala udarac otvorenom šakom u predelu lica, pri čemu je događaj snimala svoјim mobilnim telefonom. Ona je potom, sumnja se, saopštila oštećenoj da će objaviti snimke i iste je poslala svoјim drugaricama.

Osumnjičena je, uz krivičnu prijavu, sprovedena državnom tužiocu u Osnovnom državnom tužilaštvu u Podgorici, zbog sumnje da je izvršila navedena krivična dela, piše u saopštenju Ministarstva unutrašnjih poslova Crne Gore.

Bonus video

00:22

Hapšenje Milija Bajramovića u Italiji

(Espreso/Telegraf)


Uz Espreso aplikaciju nijedna druga vam neće trebati. Instalirajte i proverite zašto!
counterImg

Espreso.co.rs


Mondo inc.