BAŠ MU NIJE IŠLO DANAS: Filip ispao u Kicbilu, nije bio na visini zadatka

krajinović eliminisan

Objavljeno: 18:10h

Filip Krajinović nije uspeo da se plasira u polufinale ATP turnira u Kicbilu.

Srpski teniser izgubio je u četvrtfinalu od Artura Rinderkneha iz Francuske koji je za sat i 20 minuta slavio u dva seta rezultatom 6:4, 6:1.

Krajinović ovoga puta nije iskoristio povoljan žreb i poziciju trećeg nosioca u Kicbilu. Meč protiv francuskog teniseta otvorio je svojim servisom i već tada morao da spašava prvu brejk loptu.

Drugu priliku za brejk francuski teniser je dobio u devetom gemu i ovoga puta je bio uspešan za vođstvo od 5:4 nakon čega je svojim servisom potvrdio osvajanje prvog seta.

U drugom delu meča 91. igrač sveta bio je još ubedljiviji, napravio je tri brejka u tri veoma duga gema koja su se igrala na razliku, a treći upravo za pobedu.

Tri meč lopte je sapasao srpski teniser, ali četvrta je bila odlučujuća za njegov poraz i eliminaciju sa turnira u Kicbilu.