NIJE GOTOVO DOK FILIP NE KAŽE: Krajinović se 'vratio iz mrtvih' i pobedio nekada četvrtog tenisera sveta!
Filip Krajinović, Foto: EPA/Srđan Suki

ATP vinston sejelm

Sledeći protivnik srpskog tensiera biće jedan od Francuza, Žeremi Šardi ili Frensis Tijafo.

Filip Krajinović se posle velikog preokreta plasirao u treće kolo ATP turnira u Vinston Sejlemu.

Srpski teniser je u drugom kolu pobedio nekada četvrtog, a sada 101. igrača na ATP listi, Tomaša Berdiha sa 2:1, po setovima 3:6, 7:5, 6:1.

Čeh je dobio prvi set, a u drugom je vodio sa 5:4 i servirao za meč. Krajinović je odlučio da je prerano za kraj i u naredna tri gema napravio je dva brejka i izjednačio na 1:1 u setovima.

Posle propuštene velike prilike, Berdih je u trećem setu uspeo da osvoji samo prvi gem na svoj servis, pre nego što je Krajinović furiozno finiširao.

Sledeći protivnik Krajinovića biće jedan od Francuza, Žeremi Šardi ili Frensis Tijafo.