NOVAK BLISTAO, PA SE MUČIO: Đoković se naradio pošteno da bi osvetio Janka i otišao u treće kolo! (FOTO) (VIDEO)

Rolan Garos 2. kolo

Sva dešavanja na ovom meču ste pratili u našem "lajv blogu"

Objavljeno: 22:39h

II SET

6:4 - Bilo je teško, ali je Đoković uspeo! Posle velike borbe i jednog "đusa" Souza je izbacio loptu u aut na drugu set-loptu srpskog tenisera.

5:4 - Produžava svoj ostanak u drugom setu Souza! Novak ima šansu da na svoj servis duplira prednost u setovima.

5:3 - Četiri sjajna prva servisa i opet ga samo gem deli od osvajanja u drugom setu!

4:3 - Portugalac je izgleda počeo sa njegovim psihičkim igricama koje nerviraju sve, i protivnika i sudiju i navijače. Sada je tokom gema koji je osvojio teatralno pokazivao komadić šljake koji mu je smetao.

4:2 - Sada je brejk potvrđen bez problema!

3:2 - BREJK! Ma uzvraća Đoković odmah i to ekspresno! Opet oduzima servis-gem protivniku i pokazuje da je pređašnji gem bio samo trenutak dekoncentracije.

2:2 - RIBREJK! Nismo se nadali da bi ovo moglo da se dogodi s obzirom na to kako se meč do sada razvijao, ali Portugalac je pogodio neko linija i sa par dobrih udaraca uz greške Novaka uspeva da povrati izgubljeni servis gem.

2:1 - BREJK! Najduži gem na meču do sada pripada srpskom teniser. Odigrali su nekoliko sjajnih poena, razmenjivali snažne udarce posle kojih je Srbin izlazio kao pobednik.

1:1 - Ekspresno izjednačenje.

0:1 - Souza osvaja prvi gem u drugom setu!

Iza Agasija u Novakovoj loži sedi neko koga pola Srbije ne može očima da vidi! (FOTO)

U međuvremenu saznali smo ko će biti protivnik srpskog tenisera u slučaju plasmana u treće kolo. To će biti Argentinac Dijego Švarcman koji je slavio protiv Stefana Napolitana.