Dan koji će želeti da obriše iz pamćenja! Povređena Šarapova predala meč u Rimu!  (VIDEO)

kakav peh!

Dan koji će želeti da obriše iz pamćenja! Povređena Šarapova predala meč u Rimu! (VIDEO)

Marija Šarapova je predala meč Mirjani Lučić Baroni pri vođstvu od 2:1 u trećem setu

Marija Šarapova se zbog povrede povukla u trećem setu meča drugog kola turnira u Rimu.

Ruskinja je u trećem setu pri vođstvu 2:1 predala meč Mirjani Lučić Baroni zbog povrede butine, pa je tako izgubila šansu da nastupi u osmini finala prestižnog turnira.

Federer se povukao sa Rolan Garosa, Šarapova je odbijena... Evo šta o svemu tome kaže Novak! (FOTO)

Šarapova je izgubila prvi set rezultatom 4:6, ali je u drugom uspela brzo da napravi brejk (3:1) i stigne do izjednačenja (6:3).

Ipak, nije mogla da izdrži bolove, pa je predala meč Hrvatici pri rezultatu 2:o u trećem, odlučujućem setu.

Između ostalog Ruskinji nije dodeljena "vajld" karta za učešće na Rolan Garosu, ni u glavnom žrebu, ni u kvalifikacijama.

Rim je Novakov grad! Ljubav Đokovića i Večnog grada dobila novu dimenziju! (FOTO)

BONUS VIDEO: SRBI BRILJIRALI U AUSTRIJI: Džudisti osvojili 9 medalja