BRITANAC U NEVERICI ZBOG NOVAKA: Ako Đoković TO uspe, biće suludo...

goat

Ostao je samo taj još jedan korak

Objavljeno: 08:31h

Novak Đoković se trenutno oporavlja nakon uspešne operacije koju je imao zbog povrede meniskusa.

Najbolji teniser u istoriji tešku povredu doživeo je u meču osmine finala protiv Fransiska Serundola na Rolan Garosu.

Novak Đoković
Novak Đokovićfoto: EPA/MOHAMMED BADRA

Oporavak neće trajati predugo, ali je teško očekivati da će srpski as biti spreman za Vimbldon koji počinje 1. jula.

Đokovićev glavni cilj trenutno je da se što bolje oporavi i spremi za predstojeće Olimpijske igre u Parizu koje su na programu od 26. jula, a teniski turnir igraće se baš na terenima Rolan Garosa.

Novak ima veliku želju da osvoji zlatnu medalju i tako bukvalno kompletira tenis, o tome je pisao i poznati teniski novinar Skot Barkli.

- I dalje mislim da je apsolutno suludo - ako Novak Đoković osvoji zlatnu medalju na Olimpijskim igrama ove godine, on će osvojiti svaku tenisku titulu koja se može osvojiti na ATP Turu. Ludost, veličina, najveći na svetu - napisao je teniski novinar Skot Barkli.