NOVAK POKAZAO ALKARASU KO JE GAZDA! Đoković ide po odbranu titule i revanš protiv Janika Sinera (VIDEO/FOTO)
Slavlje Novaka Đokovića, Foto: Marco Alpozzi / LaPresse / Profimedia

aTP Finale u torinu

Objavljeno: 09:01h
Završeno
22:39h

Novak Đoković plasirao se u finale Završnog mastersa u Torinu pošto je savladao Karlosa Alkarasa sa 2:0 u setovima (6:3 i 6:2).

Srbin će sutra od 18 časova za odbranu titule igrati protiv domaćeg tenisera Janika Sinera i tražiti šansu za revanš i poraz u drugom kolu.

Novak je prelomio prvi set u svoju korist kada je poveo 4:3, onda je iskoristio brejk za 5:3 i potom isti potvrdio za 6:3.

U drugom setu, Đoković je došao do brejka za 2:1, zatim je na semaforu stajalo 3:1, dok je do 4:2 stigao posle spašene dve brejk lopte.

Novak Đoković na meču protiv Karlosa Alkarasa
Novak Đoković na meču protiv Karlosa Alkarasafoto: LaPresse / ddp USA / Profimedia

Posle fantastične razmene udaraca, Španac je poslao loptu u aut za novi brejk Srbina i prednost od 5:2, a Nole je na svoj servis samo overio trijumf.

00:38

Novak u Torinu

22:37h

2:6 - Đoković počistio Alkarasa i plasirao se u finale!

22:32h

2:5 - JOŠ JEDAN BREJK! Novak na korak do finala!

22:27h

2:4 - Imao je Karlos dve brejk lopte, ali posle fantastične razmene Đoković uspeva da odbrani svoj servis.