Novak i Nadal 46. epizoda: Najbolji teniser sveta pobedio Berdiha i zakazao duel sa Špancem! (FOTO) (VIDEO)

završni masters u londonu

Srpski teniser plasirao se u polufinale završnog Masters turnira u Londonu pobedivši Tomaša Berdiha rezultatom 6:3, 7:5
Novak Đokovića plasirao se u polufinale
završnog Masters turnira u Londonu pošto je u trećem kolu grupe A pobedio
Tomaša Berdiha rezultaotm 6:3, 7:5: . Novaku je u ovom meču bio dovoljan samo set za prolaz dalje, a na ovaj način najbolji teniser sveta je zakazao novi duel sa Rafaelom Nadalom. Srpski teniser nije briljirao u ovom meču (naročito u prvom setu), ali je ipak uspeo da bez većih poteškoća pobedi Čeha po 22. put u karijeri. Đoković i Nadal u subotu će odigrati svoj 46. meč, a Novak će imati priliku da se izjednači po broju pobeda sa Špancem.
Federer tesnim trijumfom olaškao Đokoviću posao! Novaku protiv Berdiha dovoljan set za polufinale! (FOTO)
TOK MEČA: Srpski teniser napravio je brejk u 11. gemu drugog seta i dobrim servisom u narednom gemu završio meč. Veoma napet drugi set, nakon što je Berdih vratio brejk. Trenutno je 5:5.
Srpski teniser pravi brejk i u drugom setu, ali kao i u prvom setu, Berdih se odmah vraća u igru.
Nakon dva brejka u prva tri gema, oba tenisera su uspešno zadržava svoj servis, do 8 gema, kada je Novak napravio brejk i tako prelomio set.
Nažalost, Tomaš Berdih odmah vraća brejk.
Đoković svojim servisom otvara meč, a već na startu brejkom bez izgubljenog poena dolazi do 2:0. 21:27 -