DA LI SMO KONAČNO DOBILI NASLEDNICU ANE I JELENE? Novi uspeh za mladu srpsku teniserku
Mia Ristić, Foto: TSS

svaka čast

Veći broj poena od nje je osvojila samo Olga Danilović

Objavljeno: 14:28h

Srpska teniserka Mia Ristić osvojila je titulu na ITF turniru u češkom Prerovu, pošto je u finalu savladala Italijanku Auroru Zantedeski sa 6:1, 6:2.

Turnir u Prerovu priprada kategoriji ITF 60, preneo je Teniski savez Srbije (TSS).

Veći broj bodova od 17-godišnje Ristić ove sezone je od srpskih igračica osvojila samo Olga Danilović.

Ristić je prošle godine osvojila titulu prvaka Evrope u kategoriji do 16 godina, a debitovala je i za reprezentaciju Srbije u Bili Džin King kupu (bivši Fed kup).