SRBIJA U ČUDU: Đokovićev hejter NJEGA više mrzi od Novaka! (FOTO)
Rotenberg i Đoković, Foto: Printscreen/youtube/ATP Tour

PA, DA LI JE OVO MOGUĆE?!

Morao je da se oglasi i prokomentariše Novakov meč, ali ove reči niko nije očekivao

Objavljeno: 19:39h

Najbolji srpski teniser Novak Đoković je poražen od Holgera Runea u tri seta u četvrtfinalu Mastersa u Rimu, a vlasnik 22 Grend slem titule je u nekoliko navrata pokazao frustraciju.

Srbin je u trećem setu, nakon što je izgubio brejk, kod rezultata 0:30 za protivnika dobio opomenu od sudije Mohameda Lajanija za prekoračenje vremena za servis, što je našeg tenisera dodatno razbesnelo pa se sudiji obratio rečima: