NAJGORE VESTI ZA NOVAKA IZ AMERIKE: Đoković gleda ka Italiji kao pomoć (VIDEO)
Novak Đoković, Foto: Starsport

NE VALJA!

Dešavanja na Floridi ne idu u Novakovu korist

Objavljeno: 09:02h

Novak Đoković oduševio je potezom na utakmici Crvene zvezde i Valensije, ali mu iz Sjedinjenih Američkih Država dolaze loše vesti.

Prvi teniser sveta, Karlos Alkaras lako se plasirao u polufinale Mastersa u Majamiju pošto je sa 6:4 i 6:2 pobedio Tejlora Frica.

Španac je posao na Floridi rešio posle 78 minuta, a domaći teniser nije iskoristio dve brejk šanse u četvrtom i šestom gemu prvog seta.

Momak iz Mursije posao u drugom setu završio je brejkom u sedmom gemu za 5:2, a na kameri posle meča napisao je "Polufinale opet, Majami volim te."

Novak se sada uzda u Janika Sinera, pošto Alkaras mora da odbrani trofej u Majamiju kako bi zadržao lidersku poziciju na ATP listi.

Videćemo da li će Italijan uspeti da savladana Karlosa, a u drugom polufinalu gledaćemo ruski duel između Danila Medvedeva i Karena Hačanova.