MISLIO JE DA SU EGAL, KAD GA JE NOVAK VRATIO U REALNOST: Rus nije izdržao, POGUBIO se, Marijana reagovala! (VIDEO)
Andrej Rubljov, Foto: Printscreen/Twitter/@Tennis TV

skroz je poludeo

Još gore je Rubljov reagovao kada je dopustio presudnu brejk loptu

Novak Đoković je sigurno držao svoj servis protv Andreja Rubljova u prvom setu, a onda dočekao šansu u desetom gemu prvog seta, i iskoristio prvu brejk i set loptu.

Na taj način, Srbin je došao nadomak cilja - da slavi sa 2:0 i tako obezbedi polufinale Završnog turnira u Torinu već posle dva kola - isto kako je uradio pre godinu dana na istom mestu, takođe protiv Rubljova.

Rus nije dobro podneo gubitak seta u kom je bio egal do same završnice, kada mu se stegla ruka.

Još gore je reagovao kada je dopustio presudnu brejk loptu jer je bacio reket na teren, a po odigrasvanju iste snažno je smečovao lopticu o teren i dobio opomenu od sudije Marijane Veljović.