POSLE AMERIKANCA SLEDI OKRŠAJ SA RUSKIM TENISEROM: Novak saznao sa kim se sastaje u osmini finala Pariza!
Hačanov i Đoković, Foto: Starsport©

da bude nova pobeda

Karen Hačanov igraće protiv Novaka Đokovića u osmini finala Mastersa u Parizu.

Ruski teniser je posle 115 minuta igre slavio protiv 41. tenisera sveta, Švajcarca Mark-Andrea Huslera, 6:3, 4:6, 6:4.

Biće to deveti okršaj Novaka i Hačanova, igraće ga u četvrtak, a Srbin u pobedama vodi sa 7:1.

Protiv Švajcarca, Hačanov je imao prilično mnogo posla.

Prvi set je dobio posle 33 minuta sa 6:3, a bio mu je dovoljan brejk u osmom gemu.

U drugom setu, Husler je zaigrao bolje, i u samom finišu seta, u desetom gemu došao do brejka za 6:4 i izjednačanje u meču.

Razmenili su brejkove na startu seta odluke, da bi Hačanov u devetom gemu napravio ključni brejk i potom odservirao za trijumf.