DANIL MEDVEDEV OSVOJIO NOVU TITULU U KARIJERI! Rus UVEĆAO prednost na ATP listi! (FOTO)
Danil Medvedev, Foto: Profimedia

PROŠETAO SE

Kameron Nori nemoćan protiv prvog tenisera sveta

Objavljeno: 08:26h

Najbolji teniser sveta Danil Medvedev je stigao do nove titule u karijeri u Los Kabosu pobedom protiv Kamerona Norija sa 7:5, 6:0.

Na putu do finala nije izgubio nijedan set, pa je ređom pobeđivao Hidžikatu, Berankisa, Kecmanovića i Norija.

U velikom finalu nije imao mnogo problema, neizvesno je bilo samo u prvom setu koji je rešio brejkom i jedanaestom gemu, iako je prethodno i u desetom imao šansu da završi set.

Osvajanjem prvog seta potpuno je slomio otpor Britanca, pa je drugi period igre dobio udelivši "krompir" protivniku – sa nulom.

Titulom u Los Kabosu, Medvedev će od narednog ponedeljka uvećati prednost u odnosu na rivale i imaće 7.875 bodova.