KECMANOVIĆ IZBORIO PRILIKU DA OSVETI ĐEREA! Prvi rival otpisan, sve je bliži novi okršaj sa Đokovićem!
Miomir Kecmanović, Foto: Starsport©

dobar početak!

Srpski teniser savladao je Džona Milmana sa 3:1 u setovima

Objavljeno: 22:23h

Miomir Kecmanović plasirao se u drugo kolo Vimbldona, nakon što je savladao Australijanca Džona Milmana sa 3:1, po setovima je bilo 6:3, 2:6, 6:3, 6:4.

Srpski teniser pobedio je Milmana posle dva sata i 28 minuta igre.

Miomir Kecmanović, Tenis, Serbia open

U prvom setu Kecmanović je dva puta uspeo da oduzme servis protivniku, u trećem i devet gemu, i tako stigne do prednosti. Milman je do izjednačenja u setovima stigao zahvaljujući brejkovima u petom i sedmom gemu drugog seta.

Kecmanović je u drugom gemu trećeg seta oduzeo servis Milmanu i kasnije stigao do novog vođstva u setovima. U četvrtom setu srpski teniser je odlučujući brejk napravio u sedmom gemu i tako uspeo da stigne do konačne pobede i plasmana u drugo kolo gde ga očekuje meč protiv Čilenca Alehandra Tabila, koji je eliminisao Lasla Đerea.