Miomir Kecmanović, Foto: EPA/Ettore Ferrari

loše vesti!

Mladi srpski teniser ušao u seriju loših rezultata

Objavljeno: 20:51h

Srpski teniser Miomir Kecmanović završio je učešće na startu turnira u Haleu.

On je izgubio od domaćeg igrača Oskara Otea rezultatom 7:6(5), 6:4, posle 78 minuta igre.

Polufinalista Štutgarta i 51. na ATP listi uspeo je da savlada našeg tenisera u prvom međusobnom duelu.

Kecmanović je ponovo malo upao u seriju loših rezultata, iako je američka turneja proletos prošla odlično.

Usledila je sezona na šljaci, koja nikako ne odgovara Miši, mada je uprkos tome ostvario rekordni plasman i 30. mesto na ATP listi.

Protiv Otea je imao brejk šansu u završnici prvog seta, nije je iskoristio. U taj-brejku je spasao tri set lopte, ali ne i četvrtu.

Drugi set je krenuo dobro, brejkom, međutim, Nemac je odmah uzvratio istom merom.

Ote je u devetom gemu napravio ključni brejk, a nešto kasnijei zakazao duel sa Nikolozom Basilašvilijem.