Novak Đoković, Foto: EPA/Sebastien Nogier
ĐOKOVIĆ SE OGLASIO NAKON ŠOKA: Otkrio šta mu se DESILO!
On se oglasio posle meča
Objavljeno:
Dodajte Espreso u vaš Google izbor
Najbolji teniser sveta Novak Đoković izgubio je u drugom kolu Mastersa u Monte Karlu posle velike borbe.
On je izjavio posle meča da se nije najbolje osećao fizički.
– Nisam se osećao dobro fizički. Tu je bio problem. Nisam se osećao dobro pri kraju meča. Moraću da popričam sa timom o tome – rekao je Novak.
(Espreso/Objektiv)
Uz Espreso aplikaciju nijedna druga vam neće trebati. Instalirajte i proverite zašto!





