NIKO NIJE SLAVIO U KOMŠIJSKOM DUELU: Slovenci odoleli Hrvatima, Vatreni saznali svoju poziciju na žrebu!
Fudbaleri Hrvatske, Foto: EPA/ ANTONIO BAT

bilo je uzbudljivo

Objavljeno: 17:47h

Fudbalske reprezentacije Hrvatske i Slovenije odigrale su danas nerešeno 1:1 u prijateljskoj utakmici u Dohi.Pogodak za Hrvatsku postigao je Andrej Kramarić u 39. minutu, dok je izjednačenje Sloveniji doneo Jaka Bijol 91. minutu.

Bila je to prva utakmica Hrvatske u 2022. godini, a u utorak će na istom stadionu igrati sa Bugarskom.

Slovenija će istog dana igrati protiv domaćina Svetskog prvenstva, selekcije Katara.