ŽESTOKA BORBA PRIPALA HRVATSKOJ: Majstorija Oršića donela novu medalju "Vatrenima"! (FOTO)
Fudbalska reprezentacija Hrvatske, Foto: EPA/Georgi Licovski

SP KATAR 2022

Objavljeno: 18:10h
Liveblog
17:57h

90+6' KRAJ UTAKMICE!!!!!!!!! Hrvatska je pobedila Maroko 2:1 i tako stigla do nove medalje u svojoj istoriji kada je reč o Svetskim prvenstvima. Nakon srebra pre četiri godine u Rusiji, ovoga puta im je pripala bronzana medalja.

17:53h

90+5' El Nesiri je pokušao glavom, ali je lopta završila preko gola.

17:52h

90+4' Iz igre izlazi strelac fenomenalnog gola za Hrvatsku, Mirslav Oršić.

17:48h

90' Drugo poluvreme produženo je šest minuta.

17:44h

85' Ogromna šansa za Hrvatsku koja je sada mogla da reši sve dileme oko pobednika, ali je Kovačić šutirao pored gola.

17:37h

75' Velika prilika za Maroko koju nije iskoristio En Nesiri, napadač Maroka šutirao je pravo u Dominika Livakovića.

17:31h

74' Rasplamsala se sada borba, Hrvati su želeli penal, a Maroko napada svim silama i želi da dođe do izjednačenja.

17:28h

71' Vlašić je pokšao iz daljine, ali je udarac završio preko gola.

17:23h

67' Zlatko Dalić takođe je odlučio da uvede dva nova fudbalera.

17:21h

64' Menja i trener Maroka i uvodi dvojicu svežih igrača na teren.

17:18h

61' Kramarić sa suzama u očima napušta teren, a u igru je ušao Vlašić.

17:04h

56' na startu drugog dela, Regragi je uveo Čaira umesto Sabirija, a sada je i mladog ElKanusa zamenio Unai.

16:45h

45' Kraj prvog dela.

Izmena: 18:05h
16:42h

42' GOOOOOOOOLLLLLL!!!!!! Hrvatska ponovo vodi ovoga puta strelac je Oršić.

Fudbalska reprezentacija Maroka, Fudbalska reprezentacija Hrvatske
Izmena: 18:10h
16:38h

33' Nova pretnja Maroka, Bufal je šutirao je pored gola.