ENGLEZI ZA MINUT SA DVA GOLA RUTINIRALI VELS! "Gordi Albion" bez poraza u osmini finala (VIDEO/FOTO)
Rutinirali Vels - Markus Rašford i Fil Foden, Foto: EPA/Friedemann Vogel

MUNDIJAL U KATARU

Markus Rašford pogodio je u 50. minutu, a samo 60 sekundi kasnije radovao se Fil Foden. Prvi strelac dao je još jedan gol i ušao u istoriju

Fudbalska reprezentacija Engleske kao prva na tabeli i bez poraza prolazi grupu B Svetskog prvenstva u Kataru posle tri kola i ide u osminu finala.

U poslednjem kolu, u ostrvskom derbiju "Gordi Albion" pobedio je Vels sa 3:0, a sve golove videli smo u drugom poluvremenu.

Slavlje fudbalera Engleske
Slavlje fudbalera Engleskefoto: EPA/FRIEDEMANN VOGEL

Izabranici Gereta Sautgejta za minut su slomili protivnika pošto je Markus Rašford pogodio u 50, a samo 60 sekundi kasnije radovao se Fil Foden.

Vels se u Kataru vratio na Mundijal posle 64 godine, a konačan rezultat postavio je Markus Rašford u 68. minutu i to je bio 100. gol Engleske na SP.

Kapiten Hari Kejn i saigrači znaju protiv koga će igrati u borbi za četvrtfinale, a ko će biti protivnik pročitajte OVDE.