Šta se desilo sa Sebićem u poslednjem stavu? Novi neuspeh srpskih strelaca! (FOTO)

a bio je prvi

Imaće za čime da žale. Posle Pekinga, ovo su druge Olimpijske igre na kojima srpski strelci nisu osvojili medalju

Srpski strelci Milenko Sebić i Stevan Pletikosić nisu uspeli da se plasiraju u finale takmičenja u disciplini 50 metara puška trostav.

OK, znate da Espreso ima aplikaciju. Niste znali da je od danas još bolja!

Milenko Sebić će imati za čime da žali jer je imao fenomenalan početak, a u jednom trenutku je bio i na prvom mestu. U klečećem stavu je bio sjajan i pogodio je ukupno 395 krugova.

U ležećem je bio još bolji pa je pogodio sjajnih 398 krugova, ali kada je došao stajaći stav, potpuno je podbacio - pogodio je samo 379 krugova pa je na kraju završio na 11. poziciji.

Za Pletikosića se može reći da je bio solidan, ali ni u jednom trenutku nije bio bilzu mesta koje vodi u finale.

U prvom stavu je skupio 389 krugova, ali u ležećem stavu je objasnio neke stvari - tri puta zaredom je pogađao stotku. U stajaćem je pogodio 383 kruga pa je kvalifikacije završio na 25. mestu.

Posle Pekinga, ovo su prve Igre, sa kojih se srpski strelci vraćaju praznih ruku.