Srbija još sanja finale, a Hrvati uzeli i drugo zlato! Nadal osvojio medalju, Felps pisao istoriju! (FOTO) (VIDEO)

Rio 2016, 6. dan

Sve informacije pratili ste na našem portalu uz LIVE BLOG!
Objavljeno: 16:17h

04:30 - 15 minuta pre kraja meča Argentina vodi sa 42:40 protiv Litvanije..

04:18 - Gotovooooooo!!!! Felps nastavlja da dominira!!!! Novo zlato za Amerikanca!!!! 22. zlatna medalja u karijeri na OI, 25. ukupno, a četvrta u Riju!!

04:14 - Počinje trka na 200 metara mešovito! Felps deluje zabrinuto, Lohte želi da zaustavi legendu!

04:06 - Mindaugas Kuzminskas je posebno inspirisan kada igra za nacionalni tim. Litvanac je već ubeležio 9 poena! Najvećeg rivala ima u Luisu Skoli koji svoj tim održava u životu.

04:00 - Ruskinja Jefimova dobija srebro, ali ovaj put i aplauz!

03:44 - Gotova je prva četvrtina! Litvanija vodi sa 16:15!

03:36 - Košarkaši Litvanije i Argentine počeli su svoj meč u okviru grupe B. Pobednik tog duela će verovatno ići u četvrtfinalu na Srbiju, pod uslovom da "Orlovi" savladaju Kinu. Argentinci vode sa 11:10.

03:26 - Upravo se to i desilo! Rajan Marfi trijumfuje sa najboljim vremenom godine, drugi je Mičel Larkin, a Rus Jevgeni Rilov postavlja evropski rekord i osvaja bronzu!

03:20 - Počeo je i uzbudljiv program u plivanju. Rsukinja Jefimova, devojka koja je izviždana u Riju, osvojila je srebro na 200m prsno, a zlato ide u Japan jer je najbrža bila Rie Kaneto. Sledi finale na 200 metara leđno. Očekuje se lagan trijumf Rajana Marfija..

03:15 - Novi šampion u stonom tenisu je Ma Long! Đan Đi Ke je predao medalju zemljaku posle ubedljivog poraza od 4:0!

02:52 - Britanci su najbolji na velodromu! Olimpijski rekord pao, zlato visi oko vrata!

02:40 - Veselin Vujović je u četvrtfinalu takmičenja u rukometu! Njegova Slovenija je savladala Švedsku sa 29:24!