Zamalo najveća senzacija na OI: Drim tim tek u poslednja 2 minuta slomio Australiju! (FOTO) (VIDEO)

Baš su ih namučili

Čitavih 38 minuta su bili u igri "kenguri" protiv Amerikanaca i pružili su im otpor kakav nisu očekivali
Objavljeno: 06:33h

Malo je nedostajalo da vidimo najveću senzaciju na Olimpijskim igrama. Australija je dobro namučila "drim tim", koji je do pobede došao tek u poslednja dva minuta utakmice i na kraju slavio 98:88.

OK, znate da Espreso ima aplikaciju. Niste znali da je od danas još bolja!

Fore koje su nama prodavali, Australijanci su prodali i Drim timu! (VIDEO)

Neverovatnu utakmicu su odigrali "kenguri" protiv branioca zlata i prvog favorita u Rio de Žaneiru u nekoliko navrata i vodili sa po 7-8 poena razlike, ali su ostali bez pobede.

Očekivalo se da Australijanci pruže jači otpor Amerikancima od njihovih prethodnih rivala, Kine i Venecuele, ali niko se nije nadao tome da će skoro 39 punih minuta biti u igri za pobedu.

Duel je rešen na nekih otprilike minut i po pre kraja kada je pri rezultatu 90:86, Kajri Irving pogodio trojku posle koje su "oziji" počeli da srljaju u napadu i to ih je odvelo u poraz.