BRAVO DEVOJKE! Rukometašice započele prvenstvo Evrope pobedom!

idemo dalje

Objavljeno: 16:49h

Bravo devojke!

Ženska rukometna reprezentacija započela ja Evropsko prvenstvo u Švedskoj pobedom nad Slovenijom rezultatom 36:34.

Ovaj meč je praktično i odlučivao o plasmanu u narednu fazu pošto dalje prolaze najbolje tri selekcije, a Srbija se u nastavku takmičenja u grupi A sastaje sa domaćinom i Španijom.

Naša selekcija u većem delu meča imala je prednost, ali je u nastavku ispustila četiri gola prednosti, pa je pobedu obezbedila tek u poslednja dva minuta. Sanja Radosavljević postigla je 8, Katarina Krpež i Slađana Pop-Lazić po 6, a Kristina Liščević 5 golova. Na drugoj strani, Tamara Mavsar postigla je 9, a Ana Gros 8 golova. Naredni meč Srbija igra u utorak protiv Španije.