"RAZMONTIRALI" SRBIJU, A SADA IZBACILI I FAVORITA: Ukrajina se plasirala u polufinale EURA!

futsal

Ukrajina će u finalu igrati protiv boljeg iz duela Rusije i Gruzije koji se igra u utorak od 17.00.

Futsal reprezentacija Ukrajine drugi je polufinalista Evropskog prvenstva koje se održava u Holandiji.

Ukrajinci su u četvrtfinalu napravili iznenađenje pobedom nad favorizovanom selekcijom Kazahstana rezultatom 5:3 (1:0).

Poveli su 15. minutu golom Šoturme iz penala, a ključne udarce zadali su Korsun i Zvarič u 25. i 30. minutu.

Rezultat je smanjio Žunior u 34. minutu.

U samoj završnici, u poslednja dva minuta, viđena su čak četiri gola, po dva na obe strane.

Najpre je Orazov uneo dramu golom za 3:2, da bi za minut Ukrajinci rešili sve dileme golovima Razuvanova i Lebida.

Poslednji gol na susretu delo je Orazova u poslednjem minutu za konačnih 5:3.