Nisu imali šansu... Bogati Španci naneli poraz obdaništu Partizana na otvaranju LŠ! (FOTO)

nisu imali šansu

Partizan u prvom meču na evropskoj sceni u ovoj sezoni nije uspeo da napravi iznenađenje. Šampion Evrope iz 2014. Barseloneta je u prvom kolu B grupe Lige šampiona na svom bazenu opravdala ulogu favorita i pobedila mladi sastav crno-belih sa 12:5 (5:1, 3:1, 1:1, 3:2).

OK, znate da Espreso ima aplikaciju. Niste znali da je od danas još bolja!

Iskusnija i fizički jača domaća ekipa je ključnu prednost stekla u prvom poluvremenu. Znali su domaći da kasne svaku grešku crno-belih, u nekoliko navrata pokazali da im je kontranapad jedno od najudarnijih oružja.

S druge strane mladi crno-beli sastav je teško izlazio na kraj sa „dubokom“ odbranom domaćih i uglavnom pokušavao šutevima iz velike daljine.

Meč je imao sličan tok kao i susret sa Jugom u Dubrovniku, koji su crno-beli ubedljivo izgubili takođe zbog lošeg prvog poluvremena.