BORKOVIĆ OSVOJIO NOVE POENE: Srbin je posle trke u Nirburingu na desetom mestu!

bravo

Srpski automobilista Dušan Borković osvojio je novih 28 poena na stazi Nirburgring u okviru TCR Evropa šampionata.

Nakon petog trkačkog vikenda, najprestižnijeg prvenstva turing automobila na evropskom kontinetu, srpski as zauzima 10. poziciju u generalnom plasmanu sa 151 bodom.

Borković je prvu trku završio na osmoj poziciji i upisao novih 15 poena, dok je drugog trkačkog dana osvojio 13 poena i deveto mesto.

Srpskog automobilistu do kraja šampionata dele još trkački vikend u Monci 25. i 26. septembra, dok je završnica zakazana za 9. i 10.oktobar u Barseloni.