TROSTRUKA SVETSKA PRVAKINJA DOŠLA DO ZLATA NA OLIMPIJSKIM IGRAMA: Lasickene zaokrzila svoju fantastičnu karijeru

OLIMPIJSKE IGRE, ATLETIKA

Nikol Mekdermot iz Australije osvojila je srebro, dok je bronzana medalja pripala Jaroslavi Mahuščik iz Ukrajine

Ruska atletičarka Marija Lasickene osvojila je danas zlatnu medalju u skoku u vis na Olimpijskim igrama u Tokiju.

Trostruka svetska prvakinja je do zlata stigla preskočivši letvicu na visini od 2,04 metra.

Nikol Mekdermot iz Australije osvojila je srebro (2,02), dok je bronzana medalja pripala Jaroslavi Mahuščik iz Ukrajine (2,00).

Crnogorska takmičarka Marija Vuković je finale završila kao deveta s preskočenih metar i 96 centimetra.