ROVOVSKA BITKA U RIMINIJU: Hrabroj podmlađenoj Srbiji bod protiv Belgije (VIDEO+FOTO)

nema im se šta zameriti

Vodila se žestoka borba za svaki poen u svakom setu

Podmlađena ženska seniorska odbojkaška reprezentacija Srbije poražena je u Ligi nacija od Belgije. Srbija je osvojila jedan poen pošto je utakmica završena rezultatom 3:2, po setovima je bilo 23:25, 26:24, 25:21, 23:25 i 15:10, posle 154 minuta igre.

Izabranice Aleksandra Vladisavljeva nisu uspele da savladaju Belgiju u rovovskoj bici. Vodila se žestoka borba za svaki poen u svakom setu i sa te strane se ništa ne sme zameriti odbojkašicama Srbije.

Želele su trijumf kao i u prethodnim utakmicama, ali neverovatno je šta su sve u odbrani uspele da uhvate Belgijanke i to ih je na kraju i dovelo do pobede.

Najefikasnija na meču bila je Brit Herbots sa 28 poena, 20 je dala Silke van Avermet, dok je u našoj ekipi Sara Carić imala 19, a Katarina Lazović i Sara Lozo po 16.