Osmo svetsko čudo i sramota za odbojku: Reprezentacija Srbije razapela sudije posle Italije!

bez dlake na jeziku

Veoma su nezadovoljni u redovima nacionalnog tima odlukama arbitara

Selektor i odbojkaški reprezentativci Srbije rekli su da su srećni zbog prolaska u finale Svetske lige, ali su ocenili da je suđenje u polufinalnoj utakmici protiv Italije bilo "katastrofalno" i na njihovu štetu.

Odbojkaši Srbije plasirali su se u finale Svetske lige pošto su u Krakovu pobedili Italiju sa 3:2 (23:25, 25:21, 25:23, 18:25, 15:11). - Ponosan sam na momke kako su izdržali sve poteškoće, utakmice u pet setova i pritisak same važnosti utakmice. Znali smo da nas čeka dug i težak meč. Imali smo veliku prednost u prvom setu, igrali zaista dobro i ostati u igri posle takvog preokreta Italije, gde smo igrali dobro, nije lako. Ništa im nismo poklonili, dobrom igrom smo stekli veliku prednost, da bi oni svojom dobrom igrom preokrenuli i osvojili set. To psihološki može da bude veliki udarac. Ali i pred toga što smo gubili i pred kraj drugog seta, uspeli smo da se vratimo i fenomenalnim servisima Luburića dodjemo do preokreta - rekao je selektor Srbije Nikola Grbić.