POTPUNA LUDNICA NA MEČU SRBIJE I ČEŠKE: Delovalo je da su Orlovi završili posao, ali se onda desila prava drama!
Odbojkaška reprezentacija Srbije, Foto: Odbojkaški savez Srbije

TO JE ODBOJKA!

Zbog ovakvih stvari je odbojka jedan od najzanimljivijih sportova

Objavljeno: 18:18h

Odbojkaši Srbije sastali su se sa selekcijom Češke u okviru osmine finala Evropskog prvenstva.

Već u prvom setu, imali smo šta i da vidimo. Iako je Srbija imala prednost od 22:19 i delovalo je da će rutinski završiti posao u tom delu igre, Česi su se serijom Hadrave na servisu vratili, pa onda došli i do četiri set lopte.

Srbija ih je odbranila, pokazala karakter, a onda je Atanasijevićevim poenom i sama došla do prve set lopte, koju nije iskoristila, pa je rezultat u tom momentu bio 29:29.

Srećom, naredna dva poena osvojili su izabranici selektora Kovača, te na taj način osvojili jedan od važnijih setova na ovom turniru do sada.

Kako je završen prvi set, tako je počeo i drugi - rezultatskom klackalicom. Videćemo šta će se odvijati do kraja, ali sigurni smo u to da Orlovi imaju više iskustva od Čeha u dramatičnim završnicama važnih utakmica.