Ne može im niko ništa: Srbija je vaterpolo vladar Evrope! (FOTO) (VIDEO)

ANTOLOGIJSKI MEČ U ARENI

Delfini su u velikom finalu u Beogradskoj areni savladali Crnu Goru sa 10:8, posle uzbudljive i neizvesne završnice
Objavljeno: 21:39h
Kakav meč! Srbija je pred domaćom publikom, uz podršku od 16.000 ljudi savladala Crnu Goru sa 10:8 i po treći put Evrope u vaterpolu.
Bomba Aleksića iz daljine koja je izazvala delirijum na tribinama Arene! (GIF) Crnogorci su sjajno otvorili meč sa dva brza pogotka, što naši nisu
čitavog prvenstva. Transparent koji je oduševio Arenu: Tražila je dečka celo prvenstvo i za finale ga našla! (VIDEO)
Aleksić je "bombom" postigao prvi pogodak za Srbiju i smanjio prednost
"+2" i time je završena prva četvrtina. Ćuk je doneo izjednačenje, a Radović novu prednost Crnogorcima
na startu drugog poluvremena,
iskoristi igrača više i izjednači opet. U poslednjih osam minuta ušlo se sa rezultatom 6:6, i niko nije očekivao
Ekspresna tri pogotka Ćuka, Pijetlovića i Gocića doneli su veliku prednost, koji su Crnogorci doveli na "-1", i uneli neizvesnost u poslednjem minutu.
Uspela je Srbija da izblokira poslednji napad, i onda u kontri da preko Aleksića postavi konačnih 10:8. Statistika:
Sva dešavanja pre, za vreme, i posle velikog finala mogli ste da pratite uz Espreso.co.rs! 10:8 - GOOOOOOL! KRAAAAAJ! SRBIJA JE PONOVO ŠAMPION EVROPE!!!! 9:8 - Evo još jednog! Ajkule su u poslednja dva minuta pritisle
9:7 - Smanjena je prednost na dva gola, Crnogorci se lagano bude 9:6 - GOOOOOL! Na samo tri minuta do kraja Živko Gocić je postigao momentu 8:6 - GOOOOOL! Duško Pijetlović postiže gol sa 6 metara, savladao je Šćepanovića mreže Crne Gore.
7:6 - GOOOOOL! Prvo je gol Crne Gore poništen, a onda u sledećem napadu Ćuk KRAJ TREĆE ČETVRTINE 6:6 - GOOOOL! Andrija Prlainović je šutirao po zatresla mrežu!
5:6 - Brguljan je postigao gol, ali uz čistu sreću. Savladao je Mitrovića završila iza leđa našeg golmana. 5:5 - GOOOOL! Filip Filipović vraća neizvesnost, ne dozvoljava metra pod prečku.
4:5 - Iskoristili su Crnogorci igrača više, i sa krila odlična lopta lako savladao Mitrovića. Na obe strane nisu uspele ekipe da postignu gol, čuvari su se istakli lepim bravurama, dok je borba u bazenu sve žustrija. GOOOOOL reko Ivovića zaustavljena u prvom napadu Mandić isključenje
KRAJ PRVOG POLUVREMENA! 3:4 - tražili naši susedi "urodio je plodom". Aleksić je šutirao u narednom napadu preko gola. Dva puta smo u isto toliko napada pogađali okrvir gola, malo sreće nam nedostaje da preokrenemo, dok "ajkule" četvrti napad zaredom nisu uspeli da realizuju šut. 3:3 - U jednom trenutku posle neuspešnog napada Crne Gore, imali Ćuk savlada Šćepanovića
Printscreen/RTS
2:3 - GOOOOL! Gocić je osvojio drugo uplivavanje, a onda je Andrija Prlainović KRAJ PRVE ČETVRTINE
1:3 - Raširili su Crnogorci odbranu Srbije, i uspeli da preko Janovića deonice Šćepanović sjajno brani na samom početku 1:2 - GOOOOOL! Milan Aleksić sa 7 metara, sjajno pogađa Šćepanovića
2:0 - "Delfini" nisu iskoristili svoj prvi napad pogodio mrežu. 1:0 - Crna Gora je dobila prvo uplivavanje, a Mandić je isključen mrežu na samom startu finala. Počelo je! 17:45 - Bilo je malo zvižduka pri intoniranju himni, a kao i do sada, Areni
17:25 - Kako nam javlja reporter Espresa sa lica mesta kod tapkaroša cena dostiže i 6.000 dinara! navijačima

Atmsfera ispred Beogradske arene je odlična. Sve je više navijača, a traži se karta više. Opširnije na >>>>> http://www.espreso.co.rs/sport/ostali-sportovi/26900-evropsko-prvenstvo-srbija-crna-gora.html