Srbija je u polufinalu: Bez problema sa Rusima, videćemo da li će ih biti sa Grcima! (FOTO) (VIDEO)

ep u vaterpolu

Izabranici Dejana Savića bili su bolji od Rusije rezultatom 15:5 i zakazali duel sa selekcijom Grčke
Objavljeno: 11:37h
Vaterpolo reprezentacija Srbije
je u polufinalu! Naša selekcija zabeležila je novu pobedu na Evropskom prvenstvu
i stigla među četiri najbolje ekipe na Starom kontinentu. Izabranici Dejana Savića bili su bolji od Rusije rezultatom 15:5 i zakazali duel sa selekcijom Grčke. Izuzev početnog vođstva, gostujuća ekipa nije mogla ništa protiv naših momaka. u punoj Beogradskoj Areni. Srbiju su do pobede predvodili Andrija Prlainović i Dušan Mandić sa tri pogotka, dok je dva postigli Dušan Mandić i Filip Filipović.
Fonet/Aleksandar Levajković
Fonet
U prethodnih pet duela naš tim nije osetio gorčinu poraza. Ukoliko naš tim uspešno savlada ovu prepreku u polufinalu će igrati sa Grčkom
TOK UTAKMICE IV ČETVRTINA
Posted by Espreso Sport on Monday, January 18, 2016
6. minut - I Milan Aleksić se upisao u strelce. 4. minut - III ČETVRTINA 7. minut - Finiš trećeg perioda igre doneo je tri brza gola - sada je 11:5. 5. minut -
3. minut 1. minut - II ČETVRTINA 7. minut - 4. minut -
2. minut - 1. minut - Andrija Prlainović postiže i treći pogodak ove večeri za vođstvo od 4:2.
I ČETVRTINA 8. minut -
7. minut - 6. minut - Naša selekcija dolazi do prvog vođstva novim pogotkom Andrije Prlainovića.