U SRED ZAGREBA! Sjajan dan za srpski sport! (FOTO)

BRAVO!

Na takmičenju u Zagrebu osvojeno je jedno zlato i dva srebra...

Srpski strelci su odlično startovali na 41. "Trofeju Mladosti" u Zagrebu, gde su osvojili jedno zlato i dva srebra.

Andrea Arsović, najbolja sportistkinja JSD Partizan, osvojila je zlato vazdušnom puškom za dame, a zablistala je i juniorka Jedinstva iz Stare Pazove Marija Malić, koja je u istoj disciplini osvojila srebro.

SUGRAĐANI, PRAVAC TERAZIJE! U nedelju se održava prvi beogradski polumaraton!

BOLJE NIJE MOGLO! Srbija ubedljivom pobedom započela Svetsko prvenstvo!

U nadmetanju muškaraca puškom, drugo mesto osvojio je Milutin Stefanović, strelac kragujevačkog "Čika Mate", saopštio je Streljački savez Srbije.

Arsovićeva je u finale ušla kao druga u kvalifikacijama, iza Hrvatice Valentine Gustin, sa 418,2 kruga. Malićeva je pogodila jedan deseti deo kruga manje. I u finalu dve Srpkinje su vodile veliku borbu za zlato, a Arsovićeva, koja je prošle godine u Zagrebu osvojila srebro, je Malićevu nadmašila za 0,3 kruga. Treća je bila Valentina Gustin.

Trener Andree Arsović, Dragan Donević, rekao je da je zadovoljan rezultatima.

- Andrea je celo finale gađala na ujednačenom nivou, nije grešila i na kraju postigla bolji rezultat od pobednika u muškoj konkurenciji. U Zagrebu se prvi put takmičila u novoj opremi, pokazala je da se dobro prilagodila, test je bio uspešan - kazao je Donević.

PAKAO U GRČKOJ! Navijači AEKA ZAPALILI POLICAJCA! (VIDEO)

Milutin Stefanović je u kvalifikacijama zauzeo peto mesto. Pred poslednju seriju finala zaostajao je 0,3 kruga za vodećim, Hrvatom Peterom Goršom. Drugog dana mitinga u Zagrebu sutra su na programu takmičenja vazdušnim pištoljem.

BONUS VIDEO: Navijači Gruzije u dvorani Aleksandar Nikolić