ŠTA JOJ JE TO TREBALO: Prelepa Bosanka osvojila dva srebra i odmah posle toga izazvala skandal u svojoj zemlji!

džaba joj sve

Adela Čomor je došla u žižu javnosti

Doping skandal potresa atletiku i sport u Bosni i Hercegovini.

Mlada i talentovana srednjeprugašica Adela Čomor bila je pozitivna na efendrin.

Ona je bila pozitivna na testiranju nakon državnog prvenstva, a Antidoping agencija BiH je u njenom urinu pronašla zabranjenu supstancu.

Nakon toga Atletski savez BiH je reagovao i izrekao joj dvogodišnju suspenziju i poništio sve rezultate ostvarene na državnom prvenstvu, na kome je osvojila srebrne medalja u trkama na 3.000 i 5.000 metara.

Adela važi za jednu od najlepših evropskih atletičarki.

BONUS VIDEO: ŠAMPIONSKI POEN: Pogledajte kako je Olga Danilović osvojila turnir na Vimbldonu