Veliko razočarenje za navijače Crvene zvezde!
Navijači Crvene zvezde, Foto: Starsport©

debakl

Veliko razočarenje za navijače Crvene zvezde!

Ovo je malo ko očekivao

Objavljeno: 18:35h

Vaterpolisti Radničkog plasirali su se u finale Superlige Srbije ubedljivom pobedom nad Crvenom zvezdom na gostovanju, rezultatom 20:8.

Time su Kragujevčani potvrdili trijumf iz prve utakmice (15:12) i sa dve pobede u polufinalnoj seriji izborili borbu za titulu.

Najefikasniji u pobedničkom sastavu bio je Radomir Drašović sa četiri gola, a pratili su ga Strahinja Rašović i Lazar Vićković sa po tri, koliko je na drugoj strani postigao i centa Miloš Vukićević.

Kragujevčani će tako do kraja sezone igrati samo finala. U Kupu Evrope rival im je slavni Pro Reko, 10. maja od 21 sat, u Kragujevcu i 24. maja u Italiji.

Što se domaćeg šampionata tiče, još uvek čekaju protivnika iz drugog polufinalnog duela u kom je Novi Beograd poveo u seriji, na domaćem terenu, protiv Šapca, a revanš je na programu večeras.

Bonus video:

05:18

Golman vaterpolo reprezentacije Srbije na Kurir televizij otkrio koji momenat u Parizu je bio najteži

(Espreso sport)


Uz Espreso aplikaciju nijedna druga vam neće trebati. Instalirajte i proverite zašto!
counterImg

Espreso.co.rs


Mondo inc.