Tijana Bošković posle 10 godina napušta Ezačibaši i ide kod bivšeg selektora Srbije!
Tijana Bošković, Foto: Peter Byrne / PA Images / Profimedia

PRIHVATILA PONUDU!

Tijana Bošković posle 10 godina napušta Ezačibaši i ide kod bivšeg selektora Srbije!

Oficijalni detalji oko transfera nisu poznati, a nije i iznenađujuće da različiti insajderi napominju da je reč o milionskom pozivu

Objavljeno:
Dodajte Espreso u vaš Google izbor

Tijana Bošković "potpisala" ugovor sa Vakifbankom, ako je verovati navodima specijalizovanog portala Volleyball.it.

Jedna od najboljih odbojkašica na svetu rešila je da posle 10 godina napusti Ezačibaši.

Tijana Bošković u dresu Ezačibašija
Tijana Bošković u dresu Ezačibašijafoto: AA/ABACA / Abaca Press / Profimedia

Dugo se prethodno spekulisalo da srpska reprezentativka ima tri opcije - ostanak u bojama "tigrica" ili prelazak u Vakifbank ili Zeren.

Velikan iz Istanbula je i ranije pokušavao da "otme" Tijanu najvećem rivalu, ali dve strane u pregovorima nisu pronalazile zajednički jezik.

Oficijalni detalji oko transfera nisu poznati, a nije i iznenađujuće da različiti insajderi napominju da je reč o milionskom pozivu.

Zanimljivo da Vakifbank od 2008. godine vodi Đovani Gvideti, nekadašnji selektor našeg nacionalnog tima.

Bonus video:

01:23

Bošković, svaki dan smo osećali vašu podršku

(Espreso/Volleyball.it./Preneo:V.P)


Uz Espreso aplikaciju nijedna druga vam neće trebati. Instalirajte i proverite zašto!
counterImg

Espreso.co.rs


Mondo inc.