SRBIJA POBEDILA SAMU SEBE! "Orlovi" za 23 sekunde ispustili dva gola viška protiv Islanda - na kraju nerešeno!
Detalj sa utakmice Islanda i Srbije, Foto: Marco Wolf / AFP / Profimedia

EVROPSKO PRVENSTVO

Prvo poluvreme završeno je sa prednošću protivnika od 11:10, ali su blistali golmani. Halgrimson je imao 18, a Milosavljev dve odbrane manje

Objavljeno: 14:09h

Rukometna reprezentacija Srbije imala je plus dva u poslednjem minutu, ali je odigrala 27:27 sa Islandom u prvom kolu C grupe Evropskog prvenstva.

Prvo poluvreme završeno je sa prednošću "ribara" od 11:10, ali su blistali golmani. Halgrimson je imao 18, a Milosavljev dve odbrane manje.

Detalj sa utakmice Islanda i Srbije
Detalj sa utakmice Islanda i Srbijefoto: Marco Wolf / AFP / Profimedia

"Orlovi" su imali plus tri kada je Petar Đorđić pogodio za 27:24 na dva minuta do kraja, ali se onda dogodio neverovatan pad.

Primljena su dva gola za 23 sekunde u poslednjem minutu, a pogodak za remi dogodio se na tri sekunde do kraja...

1 / 3 Foto: Marco Wolf / AFP / Profimedia

U timu izabranika Tonija Đerone najbolji je bio Dragan Pešmalbek sa pet golova, a na drugoj strani najbolji je bio Elison sa sedam pogodaka.

U drugom duelu ove grupe u istoj Olimpijskoj hali u Minhenu snage će odmeriti Mađarska i Crna Gora od 20.30.

Srbija naredni meč igra protiv Mađarske 14. januara od 20.30, a istog dana, ali od 18 časova sastaće se Crna Gora i Island.