TITULA POSLE DRAME: Petogodišnja dominacija Crvene zvezde je okončana!

novi šampion srbije!

Vojvodina osvojila 14. titulu prvaka pobedivši crveno-bele rezultatom 3:2

Odbojkaški klub "Vojvodina" osvojio je svoju 14. titulu prvaka države pošto što je savladao Crvenu zvezdu sa 3:2 i tako trijumfovao u finalnoj seriji plej-ofa ukupnim rezultatom 3:2.

Novosađani su peti, odlučujući meč odigran pred punim tribinama Male sale na Spensu rešili u svoju korist, po setovima 19:25, 25:23, 21:25, 25:19 i 15:9.

(UŽIVO) Partizan bez najboljeg igrača napada Vošu na Karađorđu! (VIDEO)

Zvezda je silovito počela prvi set i nije dozvoljavala protivniku da je ozbiljnije ugrozi, a prednost je držala do same završnice i konstantno je po malo uvećavala. I u drugom je vodila dugo, imala vođstvo od 18:14, ali domaći tim uspeva da dođe do 19:19 i preokrene set u svoju korist. Publika na Spensu je u trećem setu gledala ujednačenu igru do polovine seta, kada gosti polako počinju da prave sve veću razliku i bez problema dobijaju taj deo igre. S druge strane, u narednom novosadski crveno-beli kontrolišu set od početka do kraja, pa se ušlo u dramatičan finiš, tačnije taj-brejk koji prilično ubedljivo dobijaju izabranici Nedžada Osmankača.

SVET JE U ŠOKU! Maradona šmrče kokain, a sa njim se drogira i aktivna legenda argentinskog fudbala! (FOTO)