MIKEC I ARUNOVIĆEVA ZLATNI NA SVETSKOM KUPU U RIJU! Peta velika medalja ove godine (FOTO)
Zorana Arunović i Damir Mikec, Foto: USA TODAY Network / ddp USA / Profimedia

BRAVO!

Damir Mikec i Zorana Arunović osvojili su zlato u miksu parova na Svetskom kupu u Rio De Žaneiru u disciplini vazdušni pištolj na 10 metara.

Srpski tandem u kvalifikacijama bio je prvi sa pogođenih 580 krugova, dok je naš par u finalu savladao kineske strelce Ve Kijan i Šualang Bu sa 17:9.

Damir i Zorana osvojili su pet medalja ove godine u miks parovma na velikim takmičenjima, a na prvom Svetskom kupu u Kairu došli su do srebra.

U Talinu su ponovo postali prvaci Evrope, na Svetskom kupu u Limi osvojili su zlato, a na istom takmičenju u Bakuu stavili su srebro oko vrata.