Novi Pazar je konačno pao!

polufinale superlige

Vojvodina u drugom polufinalu doigravanja za prvaka Srbije vodi protiv Jedinstva iz Stare Pazove sa 1:0

Odbojkaši Crvene zvezde pobedili su u gostima ekipu Novog Pazara sa 3:1 (23:25, 25:17, 25:18, 25:21) i na taj način izjednačili na 1:1 u polufinalnoj seriji plej-ofa Superlige, koja se igra na tri dobijene utakmice.

OK, znate da Espreso ima aplikaciju. Niste znali da je od danas još bolja!

Meč u dvorani Pendik pratilo je oko 1.100 gledalaca, a trajao je jedan čas i 41 minut.

Domaći tim je u četvrtom setu imao prednost od 21:16, ali je petostruki uzastopni šampion Srbije serijom od 9:0 stigao do trijumfa posle tri uzastopna poraza od Novog Pazara.

Aleksandar Blagojević ostvario je 21 poen za Crvenu zvezdu, a istakli su se i Milutin Nejić sa 16, Dušan Stojsavljević sa 11 i Vuk Milutinović sa 10 poena.